Vatanımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıldönümü 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu Türk olarak yaşamanın gururu ile kutlarken, bu uğurda canını veren bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını sonsuz saygı ve minnetle anıyorum.

 Ne Mutlu Türküm Diyene

30 Ağustos 2020             Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Gezer

Bereketli, afiyetli, metanetli, dirayetli, merhametli, kısmetli ve sûkunetli bir Ramazan Ayı dilerim.

23 Nisan 2020  Perşembe                                                                                 Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Gezer

MUTLU YILLAR 2019-2020

Dört bir yandan işgal altına alınmış olan vatanın müdafası için başlatılan milli mücadelenin mihenk taşı olan vakit, Atatürk'ün Samsun'a ayak bastığı gündür.

19 Mayıs, Türk'ün dirayetinin sembolü, kutlu olsun.

19 Mayıs 2020

Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Gezer

Samsun, Atatürk-İstiklâl Anıtı

Ramazan Ayı boyunca oruç tutup varlığını ibadet şuuru ile kuvvetlendiren herkesin dualarının ve oruçlarının kabul edilmesini dilerim. Tüm insanlığın, İslam Alemi'nin ve Türk Dünyası'nın Ramazan Bayramı mübarek olsun.

24 Mayıs 2020 - Pazar

Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Gezer


Devlet idaresinde milletin egemenlik ve hükmünün belirleyici oluşunun simgesi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 100. yılı kutlu olsun.
Çocuklar güvende ve korunuyor ise durum iyidir. Çocukların makul istek ve dilekleri yerine getiriliyorsa durum iyidir. Çocuklar Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlayabiliyorsa durum, hâl, vaziyet iyidir.
23 Nisan kutlu olsun.
Sevinin küçükler, övünün büyükler...
23 Nisan kutlu olsun.

23 Nisan 2020 Perşembe                                                                                             Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Gezer


MUTLU YILLAR 2019-2020