Rahmet ve Mağfiret Ayı Ramazan; bütün Türk ve İslam Dünyası'na birlik, hoşgörü, güzellikler getirsin... Hayırlara vesile olsun inşallah.

T. C. Marmara Üniversitesi Müzik Terapisi söyleşisi Mehmet Gezer

Türk ve Dünya çocuklarına bir bayram hediye eden tek ülke Türkiye Cumhuriyeti’nin ferdi olarak; bize egemenlik ve bağımsızlığımızı kazandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına sonsuz saygı ve sevgilerimizi bugün itibariyle bir kez daha sunmanın heyecanı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız hepimize ve herkese kutlu olsun.

Sağlıklı, özgüvenli, tarihini, müziğini, dilini ve diğer temel değerlerini bilen Türk Evladları’na selam olsun… Ne mutlu Türk’üm diyene. Selam ve sevgilerimle

İletişim/Contact:  mehmetgezerhoca@gmail.com

Tarihi düsturu düşmana korku, dosta güven sunmak olan Türk Milleti'ne bugünümüz ve yarınlarımız için seve seve yaşamlarını feda edip şehid olan atalarımızın mirası; 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu, şehitlerimizin ruhları şâd olsun.                                                                                                            30 Ağustos 2018

Adanan Kurbanlar'ın cümlesinin kabulünü diler; güvenli, huzurlu ve beraberlik içinde bir Kurban Bayramı temenni ederim.              11 Ağustos 2019      Mehmet Gezer

T. C. Yeditepe Üniversitesi 12 Mart 1921 etkinliği Mehmet Gezer

T.C. YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ , EĞİTİM FAKÜLTESİ, TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ

EDTR 486 Kodlu Müzik Terapisi Dersi FİNALİ

Tarih: 23 Mayıs 2018, Çarşamba

Saat: 16:00-18:00

Yer: GSF Konferans Salonu

Ramazan Bayramı'nın herkese huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diler ve tüm sevenlerin/inananların neşe içinde, bu güzel günleri beraberliğin değerinin bilincinde geçirmemizi ümid ederim. İyi bayramlar.

Türk Yıldızları Mehmet Gezer
24 Kasım Öğretmenler Günü Mehmet Gezer

This site isSSLceritified.

Türk Milleti'nin işgalden, sömürüden, katliamdan, dışlamadan, nefretten, zulümden ve saldırganlıktan Kurtuluş Mücadelesi'nin Başlangıcı'nın 100. yılı kutlu olsun. Düşmanlar İttifak'ının merd Türk Milleti'nce vatan dışına kovalanması ile sonuçlanmış olan bu süreçte canını hiç düşünmeden veren cümle Şehid Atamız'a Allah rahmet eylesin. Gazilerimiz ve yakınları her zaman gururlu, güvende ve huzurlu olsun inşallah.

19 Mayıs 1919 - 19 Mayıs 2019

T.C. Yeditepe Üniversitesi 19-20-21 Nisan 2018 tarihlerinde " I.Uluslararası Türk Kültürü ve Tarihi Sempozyumu" na ev sahipliği yapacaktır.

Benim de 20 Nisan 2018-Cuma günü saat 15:00'de GSF Konferans Salonu'nda oturum başkanı ve konuşmacı olarak katılacak olduğum ve 187 değerli akademisyeni bir araya getirecek olan bu organizasyonda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Atatürk selam durmaktayken Mehmet Gezer

T.C. Yeditepe Üniversitesi EDTR 486 Müzik Terapisi 2018 Bahar Dönemi dersleri GSF 302 no'lu amfide yapılacaktır. 

2016-2024 ©  Mehmet Gezer Tüm Hakları Saklıdır.

Anlaşılması, anlamlandırılması, algılanması kimi zaman çok zor olanları  açıklayan, güvenle "Biliyorum." diyebilmemizi sağlayan ve cefa, sabır, vefa ve özveri ile vazifesini yerine getirmiş ve getiren tüm öğretmenlerin bayramı kutlu olsun.

24 KASIM 2018 Cumartesi

Atatürk ve çocuk Mehmet Gezer

Bu site SSLsertifikalıdır.

Hayatta olduğu her günü, her saati, her anı Türk Milleti ve insanlığa fayda sağlayarak tüketmiş olan Ata'mızı saygı, sevgi ve özlem ile anıyoruz.19 Mayıs2018 Cumartesi

Türk Bayrağı Mehmet Gezer

Özgürlüğün, demokrasinin ve birlikteliğin nişanesi Cumhuriyet Bayramı cümlemize kutlu olsun. Bizi biz yapan ilkelerimize sadık olup sahip çıkarak ve çağdaşlık yolundan sapmadan beraberce nice bayramlarımızı coşku ve gurur içerisinde yaşamamızın duası ile;

İyi Bayramlar Türkiye            29 EKİM 2018


                                                                                        DUYURU
 
Yeditepe Üniversitesi 2017-2018 Bahar Yarıyılı Müzik Terapisi Dersi Vize Sınavı.
 
Yer   : İnan Kıraç Salonu
 
Saat : 16:00
 
Tarih: 04 Nisan 2018 Çarşamba

Yılbaşı ağacı 2019 Mehmet Gezer
Allah
Anıtkabir'de bayram
Türk Bayrağı Mehmet Gezer

Kurban Bayramı'nın tüm inananlara ve tüm insanlığa birlikteliği, beraberliği, samimiyeti, aileyi, paylaşmayı ve diğer tüm ulvi değerleri hatırlatmasını ve barış, huzur ile mutluluk içinde geçmesini temenni ederim.

İyi Bayramlar           20 Ağustos 2018

10 Kasım 2018

Atatürk

saygı ile, özlem ile, hasret ile matemindeyiz

2018 Mutlu Yıllar 2019