T.C. Yeditepe Üniversitesi 19-20-21 Nisan 2018 tarihlerinde " I.Uluslararası Türk Kültürü ve Tarihi Sempozyumu" na ev sahipliği yapacaktır.

Benim de 20 Nisan 2018-Cuma günü saat 15:00'de GSF Konferans Salonu'nda oturum başkanı ve konuşmacı olarak katılacak olduğum ve 187 değerli akademisyeni bir araya getirecek olan bu organizasyonda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Özgürlüğün, demokrasinin ve birlikteliğin nişanesi Cumhuriyet Bayramı cümlemize kutlu olsun. Bizi biz yapan ilkelerimize sadık olup sahip çıkarak ve çağdaşlık yolundan sapmadan beraberce nice bayramlarımızı coşku ve gurur içerisinde yaşamamızın duası ile;

İyi Bayramlar Türkiye            29 EKİM 2018


                                                                                        DUYURU
 
Yeditepe Üniversitesi 2017-2018 Bahar Yarıyılı Müzik Terapisi Dersi Vize Sınavı.
 
Yer   : İnan Kıraç Salonu
 
Saat : 16:00
 
Tarih: 04 Nisan 2018 Çarşamba

Anlaşılması, anlamlandırılması, algılanması kimi zaman çok zor olanları  açıklayan, güvenle "Biliyorum." diyebilmemizi sağlayan ve cefa, sabır, vefa ve özveri ile vazifesini yerine getirmiş ve getiren tüm öğretmenlerin bayramı kutlu olsun.

24 KASIM 2018 Cumartesi

10 Kasım 2018

Atatürk

saygı ile, özlem ile, hasret ile matemindeyiz

This site isSSLceritified.

Rahmet ve Mağfiret Ayı Ramazan; bütün Türk ve İslam Dünyası'na birlik, hoşgörü, güzellikler getirsin... Hayırlara vesile olsun inşallah.

T.C. Yeditepe Üniversitesi EDTR 486 Müzik Terapisi 2018 Bahar Dönemi dersleri GSF 302 no'lu amfide yapılacaktır. 

Bu site SSLsertifikalıdır.

Hayatta olduğu her günü, her saati, her anı Türk Milleti ve insanlığa fayda sağlayarak tüketmiş olan Ata'mızı saygı, sevgi ve özlem ile anıyoruz.19 Mayıs2018 Cumartesi

İletişim/Contact:  mehmetgezerhoca@gmail.com

2016-2018 ©  Tüm hakları saklıdır.    Mehmet Gezer

Tarihi düsturu düşmana korku, dosta güven sunmak olan Türk Milleti'ne bugünümüz ve yarınlarımız için seve seve yaşamlarını feda edip şehid olan atalarımızın mirası; 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu, şehitlerimizin ruhları şâd olsun.                                                                                                            30 Ağustos 2018

T.C. YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ , EĞİTİM FAKÜLTESİ, TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ

EDTR 486 Kodlu Müzik Terapisi Dersi FİNALİ

Tarih: 23 Mayıs 2018, Çarşamba

Saat: 16:00-18:00

Yer: GSF Konferans Salonu

Ramazan Bayramı'nın herkese huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diler ve tüm sevenlerin/inananların neşe içinde, bu güzel günleri beraberliğin değerinin bilincinde geçirmemizi ümid ederim. İyi bayramlar.

Kurban Bayramı'nın tüm inananlara ve tüm insanlığa birlikteliği, beraberliği, samimiyeti, aileyi, paylaşmayı ve diğer tüm ulvi değerleri hatırlatmasını ve barış, huzur ile mutluluk içinde geçmesini temenni ederim.

İyi Bayramlar           20 Ağustos 2018

Türk ve Dünya çocuklarına bir bayram hediye eden tek ülke Türkiye Cumhuriyeti’nin ferdi olarak; bize egemenlik ve bağımsızlığımızı kazandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına sonsuz saygı ve sevgilerimizi bugün itibariyle bir kez daha sunmanın heyecanı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız hepimize ve herkese kutlu olsun.

Sağlıklı, özgüvenli, tarihini, müziğini, dilini ve diğer temel değerlerini bilen Türk Evladları’na selam olsun… Ne mutlu Türk’üm diyene. Selam ve sevgilerimle