Müzik Terapisi öğrencileriyle Darüşşifa (2.Bayezid Külliyesi kapsamında)'yı ziyaret amaçlı yapılan Edirne gezisinden...Lozan Barış Anıtı   7 Aralık 2013

2015 Güz Eğitim ve Öğretim Dönemi'nde Müzik Terapisi Dersi öğrencilerinin katılımıyla, Trakya Üniversitesi bünyesinde bulunan Darüşşifa (Sultan 2.Bayezid Külliyesi kapsamındaki)'ya gerçekleştirilen geziden kareler.

Bu site  SSL sertifikalıdır.

​2014-2015 Eğitim yılı EDTR 486 Müzik Terapisi öğrencileri ve üniversitemiz çalışanları ile Edirne'de, Trakya Üniversitesi bünyesinde bulunan Darüşşifa (2. Bayezid Külliyesi kapsamında) gezisinden kareler

T.C. Yeditepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümü EDTR 486 Müzik Terapisi Dersi içeriğine uygun olarak 2013 yılından bugüne gerçekleştirilen, T.C. Trakya Üniversitesi bünyesinde bulunan 'Sultan II. Bayezid Darüşşifa-Medresesi' ve Tarihi Mekanlar Gezisi'nden kareler.

14 Nisan 2018  Cumartesi      Edirne

İletişim/Contact: mehmetgezer@sesvenefes.com

T.C. Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğü'nün 13-26 Kasım 2017 tarihleri arasında, Yeditepe Üniversitesi'nin imkânlarını tanıtmak ve meslek seçiminde yardımcı olmak amacıyla İzmir ve Manisa Bölgesi'nde resmî/özel lise ve dengi okul öğrencilerine yönelik "Bilgilendirici Seminerler" sunumları içeren seyahatten fotoğraflar:

This site is  SSL certified.