Müzik Terapisi öğrencileriyle Darüşşifa (2.Bayezid Külliyesi kapsamında)'yı ziyaret amaçlı yapılan Edirne gezisinden...Lozan Barış Anıtı   7 Aralık 2013

İletişim/Contact: mehmetgezerhoca@gmail.com

2015 Güz Eğitim ve Öğretim Dönemi'nde Müzik Terapisi Dersi öğrencilerinin katılımıyla, Trakya Üniversitesi bünyesinde bulunan Darüşşifa (Sultan 2.Bayezid Külliyesi kapsamındaki)'ya gerçekleştirilen geziden kareler.

This site is  SSL certified.

Bu site  SSL sertifikalıdır.

​2014-2015 Eğitim yılı EDTR 486 Müzik Terapisi öğrencileri ve üniversitemiz çalışanları ile Edirne'de, Trakya Üniversitesi bünyesinde bulunan Darüşşifa (2. Bayezid Külliyesi kapsamında) gezisinden kareler

T.C. Yeditepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümü EDTR 486 Müzik Terapisi Dersi içeriğine uygun olarak 2013 yılından bugüne gerçekleştirilen, T.C. Trakya Üniversitesi bünyesinde bulunan 'Sultan II. Bayezid Darüşşifa-Medresesi' ve Tarihi Mekanlar Gezisi'nden kareler.

14 Nisan 2018  Cumartesi      Edirne

TC İstanbul Gedik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Erken Çocuklukta Müzik ve Hareket Eğitimi ile Yaratıcı Drama dersleri öğrencileri ve diğer bölümlerden oluşan grup ile 21 Aralık 2019 Cumartesi günü Edirne'deki Trakya Üniversitesi bünyesinde bulunan "Sultan 2. Bayezid Külliyesi - Darüşşifa ve Medresesi ve diğer tarihi mekanlara yapılan eğitim-kültür amaçlı geziden fotoğraflar:

T.C. Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğü'nün 13-26 Kasım 2017 tarihleri arasında, Yeditepe Üniversitesi'nin imkânlarını tanıtmak ve meslek seçiminde yardımcı olmak amacıyla İzmir ve Manisa Bölgesi'nde resmî/özel lise ve dengi okul öğrencilerine yönelik "Bilgilendirici Seminerler" sunumları içeren seyahatten fotoğraflar: