iyi parti mehmet gezer istanbul
iyi parti mehmet gezer
iyi parti buğra kavuncu mehmet gezer

T. C. İYİ Parti Kurumsal İlişkiler Başkanı Cihan Paçacı ile birlikte

13 5 22 Anlat İstanbul Projesi Kirazlıtepe İYİ Parti İl Başkanı Buğra  Kavuncu ve Samsun Milletvekili Bedri Yaşar ile birlikte

T. C. İYİ Parti Kütahya İli Milletvekili Aday Adayı

Akademisyen Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Gezer

iyi parti mehmet gezer
iyi parti mehmet gezer üsküdar istanbul
mehmet gezer iyi parti
iyi parti mehmet gezer üsküdar
iyi parti mehmet gezer ve cihan paçacı

18 Ekim 21 İYİ Parti Gnl Mrk. Grup Başkanvekili Samsun Milletvekili Erhan Usta ve oğlum Bahadır Gezer

Kütahya İli Tavşanlı İlçesi İYİ Parti İlçe Merkezi'nde bir akşamüstü

iyi parti mehmet gezer kütahya

T. C. İYİ Parti Kütahya İli Tavşanlı İlçesi Başkanı Uğur Öğüt ile birlikte

İyi Parti Mehmet Gezer iyipartiyiz.com

T. C. İYİ Parti Genel Merkezi - Mehmet Gezer

22 Mayıs 22 İYİ Parti Haliç Kongresi öncesi Üsküdar İlçe Başkanı Hasan Ofluoğlu ile birlikte

iyi parti kütahya mehmet gezer

14 Aralık 21Erol Ertürk IYI Parti Kütahya İl Başkanı ile birlikte

İyi Parti Mehmet Gezer

T. C. İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Gnl.İdare. Kurulu Üyesi Av. Meral Alemdar ve il görevlileri ile Kurban Bayramı birlikteliği

T. C. İYİ Parti Genel Merkezi - Mehmet Gezer

iyi parti mehmet gezer kütahya tavşanlı

T. C. İYİ Parti Kütahya İli Milletvekili Aday Adayı olarak….

Öncelikle en kalbi duygularımla saygılarımı sunarım. Gençliğim ve bugün itibariyle; vatanını, milletini varlığının temeli sayan, milliyetçi-ülkücü düşünce doğrultusunda ve İYİ Parti’mizin; liyakat sahibi kadrosu ile siyaset yapmayı, milletime ve memleketim Kütahya’ya hizmeti kendine şiar edinen bir Kütahyalı’yım.                

Rahmetli babam Hacı Şerif Ali Gezer(1924-2007), nam-ı diğer ”Seliköy’lü Şerif Ali Başçavuş” GLİ Tunçbilek Kömür İşletmeleri Müessesesi’nde 3 ve 6 no’lu yeraltı ocaklarında işçi ve aynı zamanda GLİ Sendikası Başkanı rahmetli Ahmet Yavuz “Dede Köylü” döneminde, sendikada Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Tavşanlı, Tunçbilek ve Domaniç’te yaşayıp GLİ’de çalışan sayısız memleketlisine iş imkanı sağlayan; saygı duyulan, sevilen, yardımsever bir milliyetçi idi. Şahsiyeti, karakteri ve yaptığı yardımsever davranışları ile Tavşanlı, Tunçbilek ve Domaniç köy ve beldelerinde Gezer soyadının bilinmesi, sevilmesi ve takdir edilmesine vesile olmuş, iyi bir adamdı.

Rahmetli annem Hacı Nazife Gezer (1930-2021), 4 evladı için yaşantısını feda etmiş bir Anadolu kadınıydı. Tüm çocuklarını okumaya, eğitim almaya teşvik eden, kısıtlı ekonomik şartlarda çocuklarının bir eksiklik hissetmemesi için didinen bir anneydi. Sütünü sağar, tereyağını-kaymağını yapardı. Tavuğunu kesip, yolar ve çorbasını yapardı. Elinden her iş gelirdi ve her Türk Kadını gibi evini derleyip toparlardı.

Memleketim Kütahya’nın en belirgin özelliği küresel tarihte sahip olduğu konumdur. İnsanlık tarihinin en eski medeniyetleri bu diyarda filizlenmiştir. Paranın icadını gerçekleştiren Lidyalılar, Kütahya (Tavşanlı-Emet) merkezli Frigya Devleti’nin devamıydılar. Dünya tarihinin ilk Borsa binasının yöremizde yer alıyor olması ve bunun gibi pek çok antik kalıntı Kütahya’nın coğrafyasının kimliği hakkında bize bilgi sunmaktadır.

Bununla beraber bölgede hakim Türk Devletleri için Kütahya özel bir konuma sahip olmuştur. Türk Osmanlı Devleti hükümranlığında Kütahya Anadolu Beylerbeyliği olarak bir nevi Anadolu’nun başkenti rolünü üstlenmiştir. Fatih Sultan Mehmed zamanında, 1451 yılında, Kütahya Anadolu Beylerbeyliği olmuş ve bu ünvanı 1827 yılına kadar muhafaza etmiştir.

Kütahya’ya hizmet ataya hizmettir. Kütahya’ya hizmet insana hizmettir. Gelenek, görenek, örf ve adet; hepsinde Kütahya örnektir. İlim, sanat, eğitim ve üretim; hepsinde Kütahya öndedir. Kütahya’ya hizmet tarihe, geleceğe ve en önemlisi bugüne hizmettir. Kütahya’ya hizmet edebilmek bir şereftir. Onurdur. Kütahya’ya faydalı olabilmek yegane emelimdir.  

Doğup büyüdüğüm memleketim Kütahya / Tavşanlı’da ve Tunçbilek’te; ilk- orta - lise eğitimi sonrası 1975-1976 Eğitim Öğretim Akademik Dönemi ile “Cumhuriyetimizin kuruluşundan 52 yıl sonra” İstanbul’da açılan TÜRK MUSIKİSİ DEVLET KONSERVATUVARI TEMEL BİLİMLER BÖLÜMÜ TSM ANABİLİM DALI 1980 mezunuyum.

Ülkemizin kuruluşundan günümüze gelinceye kadar son yirmi yılda yaşadığı sorunlar hiçbir dönemde görülmedi ve yaşanmadı. Milletimizin bu nahoş dönemden bir an önce kurtuluşunun İYİ Partimizin iktidara gelmesi ile gerçekleşeceğine olan inancım tamdır.

Temiz, nezih, harbi ve gözünü budaktan ayırmayan Genel Başkanımız Sayın Dr. Meral Akşener liderliğinde hayat bulan iyilik hareketinin parçası olmaktan gurur duyuyor ve tüm hemşerilerimi hürmet ile selamlıyorum.


21 Mart 2023                                                                                             Akademisyen Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Gezer 

iyi parti erhan usta mehmet gezer

T. C. İYİ Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcıları ile birlikte

2023 © www.mehmetgezer.com Mehmet Gezer Her Hakkı Mahfuzdur.